Hubyr Nedir?

Burası insanların sahip olduğu bilgileri paylaşarak hem kendileri hem de başkaları için fayda ve gelişim sağladığı bir sosyal medya platformudur. Hepimiz bir iş yaparken, evde birşeyler bozulduğunda, bir konuyu anlamaya çalışırken ya da bir proje geliştirirken bazı noktalarda tıkanır veya zorlanırız. Bu platformun amacı size bu noktalarda gereken çözümü ve bilgiyi akıcı bir şekilde ulaştırabilmektir. Çünkü çoğu zaman zaten bu çözüm başka birinin aklındaki, kolaylıkla ortaya koyabileceği bir bilgiden ibarettir. Siz de iyi olduğunuz konularda sahip olduğunuz bilgileri paylaşarak belki de başka insanların saatlerini kurtarabilirsiniz. Bu aynı zamanda size takipçi, puan ve referans olarak da geri dönecektir. 


Neden Katılmak İsteyesiniz
1. Görünür ve Gerçek Referans

İyi olduğunuz alanlar ve istediğiniz iletişim bilgileriniz profil sayfanızda herkese açık bir şekilde görünür. Bu referansın yetkin olduğunuz alanları kanıtlamada oldukça etkili olacağını düşünüyoruz çünkü çözümlerinizi ve puanlamayı şeffaf bir şekilde kategorisel olarak ziyaretçilere sunuyoruz. 

2. Etkileşim Alanı

Hubyr sadece bir soru-cevap kümelenmesinden öte sosyal etkileşimlere açık bir platformdur. Diğer üyelerle mesajlaşabilir, onları takip edebilir, sadece onlara özel sorular sorabilir, gruplar oluşturabilir, iyi olduğunuz konulardan bir çözüm alanı kurabilir, cevabını merak ettiğiniz soruları takibe alabilir, önemsediğiniz sorular için ödül koyabilirsiniz…

3. Takım Bulma

Belki bir proje ekibi için belki de yaptırmak istediğiniz bir iş için, kendini kanıtlamış bir uzmandan daha iyisi olamaz. Burada insanların konuyla ilgili yetkinliklerini rahatlıkla görüp iletişime geçebileceğiniz gibi, istediğiniz alanlarda gruplar oluşturabilir ya da olanlara dahil olabilirsiniz. 

4. Fayda Sağlama

Ekip olarak bizim projeyi yapmaktaki temel motivasyonlarımızdan birisi, İngilizce’nin hakim olduğu web dünyasında, Türkçe cevaplar arayan kullanıcılar için doyurucu ve şeffaf bir ortam oluşturabilmekti. Eminiz ki sizin de fayda sağlamaktan dolayı mutlu hissedeceğiniz gruplar ya da alanlar olacaktır.